Subreg.cz

Hlavní doménový projekt, kterým vše začalo a na kterém je nyní možné registrovat více než 700 druhů světových domén. Zákazníci a partneři mohou na subreg.cz kompletně registrovat a spravovat veškeré svoje domény.

Jeho slovenskou verzí je Subreg.sk.

www.subreg.cz

Novekoncovky.cz

Projekt novékoncovky.cz vznikl v roce 2014 na podporu registrace nových doménových koncovek a pro poskytování aktuálních informací ze světa nových domén.

Webové stránky obsahují přehledné informace o všech nových TLD.

www.novekoncovky.cz

Regtons.com

Regtons je projekt velkoobchodní nabídky domén pro zahraniční partnery s mnoha informacemi o možnostech spolupráce a nabízených technických řešení.

Regtons.com nabízí podrobné informace o partnerských programech, řešeních pro registrátory/registry nebo informace o našich akreditacích.

www.regtons.com

Regnames.ua

Ukrajinský doménový projekt Regnames jsme získali akvizicí v roce 2014 a nyní zde nabízíme služby registrace a správy domén pro ruskojazyčné trhy.

Regnames nám otevírá cestu na východní trhy.

www.regnames.ua

G-hosting.cz

G-hosting je projekt technicky zaměřeného a automatizovaného webhostingu s nabídkou instalace populárních open source aplikací a prověřený několika tisíci zákazníky.

Služby hostingu ocení zkušení a technicky zaměření zákazníci. Svými funkcemi si získá i běžné zákazníky.

www.g-hosting.cz

Station.cz

Webhostingový projekt Station.cz nabízí zákazníkům výběr www služeb od základních tarifů za nízké ceny po sofistikované řešení s tarify vhodnými pro multihosting domén.

Hosting Station.cz je určen pro malé a střední společnosti a širokou veřejnost.

www.station.cz

Archonpanel.com

ARCHON Panel je rozšiřující webové prostředí pro projekt FRED. Panel obsahuje kompletní správu registru a poskytuje také rozhraní pro akreditovaného registrátora.

ARCHON Panel je nejlepší WebGUI rozšíření pro opensource systém FRED.

www.archonpanel.com

Anycastdns.cz

Síť Anycast je revoluční metoda směrování, kde je jedna IP adresa používána mnoha servery v různých lokalitách současně. Směrovače poté rozhodují, na které servery se připojit na základě směrovacích tabulek.

Rychle tedy propojí uživatele s vybraným serverem a zkrátí tím jeho latenci. Službu využívá od roku 2015 registr Keni a Bosny a Hercegoviny. Od roku 2017 pak rv.ua a v roce 2018 se přidal registr domény co.cz.

V roce 2018 byla služba nabídnuta všem zákazníkům společnosti subreg.cz.

www.Anycastdns.cz

Poslání společnosti:
Pečovat o domény. Maximálně automatizovat procesy a umožnit zákazníkům jejich využití při správě doménového portfólia. Nabízet doménové nástroje a služby, které lze konfigurovat podle vlastních potřeb a schopností.

Copyright © 2014 - 2019 Gransy s.r.o., Všechna práva vyhrazena.

Mapa webu PC version English version