Subreg.cz

Hlavní doménový projekt, kterým vše začalo a na kterém je nyní možné registrovat více než 700 druhů světových domén. Zákazníci a partneři mohou na subreg.cz kompletně registrovat a spravovat veškeré svoje domény.

Jeho slovenskou verzí je Subreg.sk.

www.subreg.cz

Novekoncovky.cz

Projekt novékoncovky.cz vznikl v roce 2014 na podporu registrace nových doménových koncovek a pro poskytování aktuálních informací ze světa nových domén.

Webové stránky obsahují přehledné informace o všech nových TLD.

www.novekoncovky.cz

Regtons.com

Regtons je projekt velkoobchodní nabídky domén pro zahraniční partnery s mnoha informacemi o možnostech spolupráce a nabízených technických řešení.

Regtons.com nabízí podrobné informace o partnerských programech, řešeních pro registrátory/registry nebo informace o našich akreditacích.

www.regtons.com

Regnames.ua

Ukrajinský doménový projekt Regnames jsme získali akvizicí v roce 2014 a nyní zde nabízíme služby registrace a správy domén pro ruskojazyčné trhy.

Regnames nám otevírá cestu na východní trhy.

www.regnames.ua

G-hosting.cz

G-hosting je projekt technicky zaměřeného a automatizovaného webhostingu s nabídkou instalace populárních open source aplikací a prověřený několika tisíci zákazníky.

Služby hostingu ocení zkušení a technicky zaměření zákazníci. Svými funkcemi si získá i běžné zákazníky.

www.g-hosting.cz

Station.cz

Webhostingový projekt Station.cz nabízí zákazníkům výběr www služeb od základních tarifů za nízké ceny po sofistikované řešení s tarify vhodnými pro multihosting domén.

Hosting Station.cz je určen pro malé a střední společnosti a širokou veřejnost.

www.station.cz

Archonpanel.com

ARCHON Panel je rozšiřující webové prostředí pro projekt FRED. Panel obsahuje kompletní správu registru a poskytuje také rozhraní pro akreditovaného registrátora.

ARCHON Panel je nejlepší WebGUI rozšíření pro opensource systém FRED.

www.archonpanel.com

Poslání společnosti:
Pečovat o domény. Maximálně automatizovat procesy a umožnit zákazníkům jejich využití při správě doménového portfólia. Nabízet doménové nástroje a služby, které lze konfigurovat podle vlastních potřeb a schopností.

Copyright © 2014 - 2018 Gransy s.r.o., Všechna práva vyhrazena.

Mapa webu PC version English version