O společnosti

Domény jsou náš život. Díky tomu paříme mezi největší české registrátory.

Své komplexní doménové služby poskytujeme koncovým zákazníkům, internetovým společnostem, firmám i doménovým registrům nejen v České a Slovenské republice. Dnes našich služeb využívají partneři a registrátoři z celého světa.

V roce 2010 jsme jako první společnost v České republice získali prestižní akreditaci ICANN a v současné době jsme akreditovaným registrátorem bezmála stovky světových registrů, samozřejmě včetně národní domény CZ a evropské domény EU. Počet všech doménových koncovek, které pro naše zákazníky můžeme zaregistrovat se již blíží k 1000 TLD.

Domény bez hostingu jsou jako ryba bez vody, proto je naše portfolio služeb doplňováno dvěma hostingovými projekty s několika tisíci spokojených zákazníků.

V roce 2014 jsme naše aktivity rozšířili i mimo československé teritorium a pomocí akvizice nyní působíme na Ukrajinském trhu, který je odrazovým můstkem pro expanzi na zajímavé východní trhy.

Při správě statisíců domén klademe vysoký důraz na automatizované zpracování, které nám i zákazníkům usnadní administraci domén. Naše webové rozhraní a automatické kanály (API) pravidelně vylepšujeme a rozšiřujeme o nové funkce.

Nyní se můžete stát naším zákazníkem i vy!

Poslání společnosti:
Pečovat o domény. Maximálně automatizovat procesy a umožnit zákazníkům jejich využití při správě doménového portfólia. Nabízet doménové nástroje a služby, které lze konfigurovat podle vlastních potřeb a schopností.

Copyright © 2014 - 2019 Gransy s.r.o., Všechna práva vyhrazena.

Mapa webu PC version English version